kadrolu personel

aktüel

black mirror yeni sezonla geliyor (6. sezon ne zaman?)

Black Mirror yeni sezonuyla geliyor. Macera, dram, yergi ve bilim kurgu türleriyle dikkat çeken İngiliz TV dizisi dönüyor. Her bölümü bağımsız Black Mirror 6. sezonuyla geliyor. Black Mirror’ın 6. Sezonunun yayın tarihi.

Black Mirror nerede yayınlanacak?

İlk bölümü 4 Aralık 2011’de başlayan Black Mirror dijital platformlarda yer alacak.

Black Mirror ne zaman yayınlanacak?

Dizi için çalışmaların başladığı duyuruldu ama henüz ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. İngiliz senarist Charlie Brooker’ın hikâyelerini temele alan dizinin beşinci sezonu üç sene önce (2019) yayınlanmıştı.

Black Mirror’ın son sezonunda ne işlendi?

Black Mirror’ın 3 bölümden oluşan 5. sezonu 5 Haziran 2019’da Netflix’te yayına girdi. Striking Vipers, Smithereens ve Rachel, Jack and Ashley Too isimli bölümlerden oluşan 5. sezon teknolojinin marazlarını ekrana taşımıştı.

Black Mirror’ın 6. 6ezonu 3 bölümden oluşmayacak

Beşinci sezonu 3 bölümden oluşmuş, hayranlar bir hayli kızmıştı. Altıncı sezonun bölümlerinin daha uzun olacağı söyleniyor. Ayrıca her bölüm film gibi olacak!

Kaynak: Kadrolu Personel

Yunus Çakır

Sorgulayan ve sorgulatan Yunus Çakır, nam-ı diğer Cücü, sizinle içerik paylaşmadan önce sağlam bir didikleme yapar. Sıkılmaz ve vazgeçmez, araştırır, teferruatları ve keşfettiği şeyleri paylaşmayı çok sever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir