kadrolu personel

müzik

lana del rey yeni albüm hakkında konuştu

Lana Del Rey yeni albümü hakkında açıklama yaptı. Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele ile konuşan Lana bizi heyecanlandırdı.

Lana Del Rey: Aklıma gelen ne varsa…

İsmi belli olmayan sıradaki albüm için konuşan Amerikalı sanatçı, “Hiçbir şeyi süzgeçten geçirmeyerek ve düşünceli, spontane şekilde şarkı söylemeyi deniyorum bir süredir. Aklıma gelen ne varsa ses kayıt uygulamama okuyorum. Bu kusursuz bir şey olmuyor tabii ki. Duraksadığım, dilimin sürçtüğü anlar oluyor. Fakat bu ciddi anlamda ham olan ses kayıtlarını Drew Erickson adındaki besteciye gönderiyorum. Erickson, sözcüklerimle uyumlu olacak şekilde sesime reverb efekti ekleyerek kelimelere bir orkestra ekleyecek.” dedi.

Lana Ekim 2021’de Blue Banisters isimli bir albüm yayınlamıştı. 14 müzikle hasretimizi dindirmişti. Bu sıra üretmeye devam ediyor, yeni albüm yakındır.

Yunus Çakır

Sorgulayan ve sorgulatan Yunus Çakır, nam-ı diğer Cücü, sizinle içerik paylaşmadan önce sağlam bir didikleme yapar. Sıkılmaz ve vazgeçmez, araştırır, teferruatları ve keşfettiği şeyleri paylaşmayı çok sever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir