kadrolu personel

sinema

women talking filminden ilk görsel geldi

Sarah Polley’nin, Miriam Toews imzalı aynı isimli çok satan kitaptan uyarladığı Women Talking filminden ilk görsel geldi.

Ünlü bir oyuncu olduktan sonra sanat kariyerini yönetmenliğe kıran ve Away From Her, Take This Waltz ile Stories We Tell gibi yapımlarla adından bir yönetmen olarak söz ettiren Sarah Polley’nin on yıl aradan sonra gelen uzun metraj filmi Women Talking’den ilk görsel yayınlandı.

2018 yılında çok satanlar listesinde yer alan ve New York Times, NPR gibi birçok yayının yılın en iyi kitapları listelerinde kendine yer bulan Miriam Toews imzalı Women Talking, bir adada izole dinî bir kolonide yaşayan kadınların, komünde yer alan erkeklerin dini kisveler altında cinsel saldırılarda bulunması sonrası kolonideki hayatı sorgulamaya başlamalarını konu ediniyor.

Women Talking’in oyuncu kadrosu ise birbirinden yetenekli oyuncuları barındırıyor.

Rooney Mara, Claire Foy, Jessie Buckley, Frances McDormand, Ben Whishaw, Judith Ivey, Sheila McCarthy gibi isimlerin yer aldığı filmin, festival gösterimlerinden sonra 2022 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: KadroluPersonel.com/Boxoffice

Yunus Çakır

Sorgulayan ve sorgulatan Yunus Çakır, nam-ı diğer Cücü, sizinle içerik paylaşmadan önce sağlam bir didikleme yapar. Sıkılmaz ve vazgeçmez, araştırır, teferruatları ve keşfettiği şeyleri paylaşmayı çok sever.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir